Jak promować stronę www?

Głównym zdaniem jakiego podjęła się firma Comweb bywa promocja stron internetowych firm, jakie zgłosiły taka chęć. Nie od dzisiaj wiadomo, iż gdy większa liczba osób zapozna się z nasza ofertą to oczywiście zdobędziemy więcej klientów. Nie wystarczy tu samo utworzenie strony poświęconej naszej firmie. Ważne żeby po wpisaniu poprzez internautę danego hasła do wyszukiwarki nasza strona wyświetlała się jako jedna z pierwszych. Wówczas bywa  większe prawdopodobieństwo, iż poszukujący zwróci uwagę właśnie na nasze substytuty. Obecnie najpopularniejszą wyszukiwarka Polsce bywa ta na stronie Google.pl. To właśnie na niej koncentruje się firma Comweb zajmująca się usługą o nazwie pozycjonowanie stron. W zależności o jakie hasło nam chodzi, różne są mechanizmy utrzymywania się tego hasła wysoko, w pierwszej dziesiątce lub dwudziestce wyszukiwarki.

marketing
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Niektóre słowa wymagają jedynie jednorazowego pozycjonowania, inne stałego. Te jakie posiadają niewielką konkurencję mogą istnieć utrzymywane na wysokiej pozycji poprzez wznowienie pozycjonowania raz na pół roku, a chociażby dwa- trzy lata. Inne, jakie często są używane poprzez różne firmy muszą istnieć pozycjonowane stale. Wszystko zależy od tego jakie punkt w wyszukiwarce chcemy zająć. Comweb reklamuje się, iż ich metody pozwolą się na utrzymywanie naszej strony na pozycjach od jeden do dziesięć w przypadku wyszukiwarki Google i Onet, a także katalogu Interia i wyszukiwarce i katalogu WP.

Oczywiście na ostateczny efekt trzeba poczekać, bywa to okres mniej więcej tygodnia, czyli siedmiu dni roboczych. Warto przypominać iż każde kolejne pozycjonowanie, to koszt o połowę mniejszy od pierwszego. Comweb wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów skierował do firm ofertę specjalną. Dotyczy ona pozycjonowania stron internetowych i hostingu, choć wyłącznie do tych jakie nie przekraczają dwudziestu megabajtów i spełniają inne wymogi, na przykład podane poprzez firmę hasła nie mogą istnieć zbyt popularne wśród innych firm.  Taka reklama internetowa w ofercie specjalnej Comweb’u to koszt mniej więcej siedmiuset złotych na rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *